Grape Town Hotel

Ilość osób

Wyjątkowy Hotel

GRAPE TOWN HOTEL

GRAPE TOWN HOTEL

GRAPE TOWN HOTEL to nowoczesny obiekt usytuowany w zacisznej części Zielonej Góry. 

Otoczony lasami funkcjonuje w całkowitej harmonii z zielonogórską naturą.

W jego przestronnym wnętrzu geometryczne formy i elegancka biel idealnie współgrają z elementami inspirowanymi winiarskimi tradycjami miasta i okolic.

Położenie

Zielona Góra Winne Miasto

Zielona Góra Winne Miasto

Zielona Góra, zwana Winnym Miastem, to jedyna miejscowość w Polsce z Parkiem Winnym w samym centrum. Ze wzgórza porośniętego winoroślami roztacza się uroczy, panoramiczny widok na miasto. Na samym jego szczycie znajduje się Palmiarnia, która jest stałym punktem na mapie każdego turysty, który tu zawita.Tradycje winiarskie okolic Zielonej Góry sięgają XIV wieku, jedną z najciekawszych atrakcji jest Lubuski Szlak Wina i Miodu. Na jego trasie znajdują się regionalne winnice, pasieki, Muzeum Wina a także Muzeum Etnograficzne.

Zielona Góra to nie tylko winnice, to również Zagłębie Kabaretowe, które z całej Polski ściąga tu miłośników dobrego humoru i żywej sceny. Liczne imprezy, festiwale czy kameralne spotkania kabaretowe obfitują w dobre żarty, zabawę i śmiech.

Miasto z każdej strony otoczone jest przez lasy, co czyni je miejscem wyjątkowym. Sprzyja to spacerom, przejażdżkom rowerowym czy marszom z kijami, wielbiciele nordic walking znajdą tu mnóstwo przygotowanych tras, które prowadzą przez lasy, parki i miejscowości.

Okolice / Ciekawe miejsca

Zobacz wszystkie interesujące miejsca